Tasarım ve Projelendirme

Tasarımda, ezber değil özel çözüm

Ele aldığımız her iş, bizim için eşsiz. Her projenin peyzajını tasarlarken farklı bakış açılarıyla yaklaşıyoruz. Öncelikle, ihtiyacı doğru anlıyor ve ezbere cevaplardan uzak duruyoruz.

Çalışacağımız bölgenin coğrafyasını, florasını, iklimini, ekolojisini hatta tarihini ve kültürünü inceliyor, öğreniyoruz. Toprağına, suyuna, güneşine, rüzgarına bakıyor, bilgi ve birikimimizle harmanlıyoruz. Uygulanabilirlik, sürdürülebilirlik, verimlilik ilkelerini esas alıyor, detayların yarattığı estetiğe önem veriyor ve yeni materyallerin, teknolojilerin kullanımına açık fikirlilikle yaklaşıyoruz. Tasarımda yaratıcılık, bizim için değer katmak anlamına geliyor. Peyzaj çalışmalarımızla, kentli yaşama karakter kazandırıyor; kırsal yaşamı iyileştirerek, yeşil yaşam alanlarını genişletiyoruz.

Tasarım sürecinde, beynimizin her iki yanını da eşit çalıştırıp, birbiriyle yarıştırıyoruz. İtalyan ve Türk kimliğimizi bir potada eriterek özüne yerleştirdiğimiz peyzaj tasarımlarımızı en küçük detaya kadar projelendiriyoruz. Her tasarımımız, rafine estetiğin yanı sıra ihtiyaca uygun en doğru yanıtları da beraberinde sunuyor.