İşimiz

Sizi, ihtiyaçlarınızı çok iyi dinliyor ve anlıyoruz. Sonra da toprağın, floranın, iklimin neler sunduğunu, kültürel yapının neleri uygun bulduğunu araştırarak başlıyoruz işe.

Her biri başlı başına bir şirket büyüklüğüne ulaşmış, gerektiğinde bağımsız hizmet de sunan: tasarım; projelendirme, üretim, uygulama, iş yönetimi ve danışmanlık bölümlerimiz uyum içinde çalışıyor. Gardensa olarak; oteller, hastaneler, okullar, fabrikalar, organize sanayi bölgeleri, havalimanları, marinalar, otoyollar, alışveriş merkezleri, nitelikli konut projeleri, kent parkları ve benzeri, insanların bir arada yaşadığı, ürettiği, dinlendiği, eğlendiği büyük ölçekli projelerde, yumuşak ve sert peyzaj düzenlemeleri yapıyoruz.

Peyzajda uçtan uca hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Projelerinizi, sıfır noktasından alıp hayata geçiriyor, yaşamınızın bir parçası olana kadar baştan sona tüm aşamalarını, Gardensa çatısı altında tamamlıyoruz. Birbiriyle uyumlu, ortak çalışma kültürü ve iş anlayışına sahip ekiplerimizle, projelerinizde, çözüm odaklı yaratıcılığımız, yenilikçi malzemeler, inovatif çözümler, fiyat/performans dengesi ve sürdürülebilirlik esasıyla hizmet veriyoruz.